Guncel

Polyester Renkli İplik Modelleri

Pek çok ürünün üretiminde efektif bir şekilde değerlendirilebilen polyester renkli iplik modelleri, kaliteli ve dayanıklı yapıları sayesinde sağlam malzemeler imal etmenin kapılarını açmaktadır. 50 yılı aşkın sektör tecrübesiyle haklı bir üne ve bilinirliğe kavuşan Pegasus İplik tarafından tekstil sektörüne sunulan polyester renkli iplikler, insan sağlığına zararlı kanserojen madde içermeyen ve çevre dostu olan ürünlerdir.

35, 50, 70, 100, 150 ve 300 olmak üzere 6 farklı denye değerinde imal edilen polyester renkli iplikler; sürtünme özellikleri, yıkama ve ütü haslığı yüksek olan kullanışlı tekstil ekipmanlarıdır.

Kaliteleriyle Dikkat Çeken Polyester Renkli İplikler

Ayakkabı, dar dokuma, dokuma etiket ve örme üretiminde daha kaliteli ürünler yapmak adına tercih edilebilen polyester renkli iplikler, tekstil ürünlerinin dayanıklı olmalarını sağlamalarının yanı sıra malzemelerin daha elegant bir yapıya kavuşmalarına da imkân tanımaktadır. Büküm özelliği bulunan ve yüksek mukavemetli olan polyester renkli iplik modelleri, uygun denye değeri kullanıldığında ev ürünlerinin imalatında da değerlendirilebilmektedir. Sağlam yapıları ile de öne çıkan bu polyester renkli iplik modelleri hakkında bilgi almak için Pegasus İplik sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Son dönemin göz dolduran modellerinden olan Recycled polyester renkli ipliğin de üretimini yapan bir marka olarak tekstil sektörüne her daim yeni bir soluk getirmek için Ar-Ge çalışmalarımıza devam etmekte ve kendimizi çağa uygun bir şekilde geliştirmekteyiz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı