Guncel

Hande Kazanova’dan haftalık burç yorumları: 28 Haziran haftası

Koç Burcu: Haftanıza sosyal çevrenizle beraber girişeceğiniz işlerinizle başlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan gelecek haberler sizi hareketlendirecek. Gelecek adımlarınız önem kazanırken bu hafta özel hayatınızda hızlı ve hareketli kararlar alabilir, işlerinizi düzenleyebilir, planlarınızı istediğiniz gibi yaşayabilirsiniz. Temmuz ayı biraz sorumluluklar ve engelleyici etkilerle başlayabilir. Hemen yelkenlerinizi suya indirmeyin. Bu hafta özel hayatınızda, ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Sosyal çevre ortamlarınızda ve özel hayatınızda geciktirici, zorlayıcı etkiler oluşabilir. Spor yapıyorsanız dikkatli olun

Boğa Burcu: Haftanıza işlerinizin üzerine eğilerek giriş yapıyorsunuz. Aileniz veya eviniz için yapmanız gereken işleriniz varsa bu hafta başı fazla enerjik olabilir, doğru organizasyonla işlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Temmuz ayı zorlayıcı etkilerle başlıyor. Ev, aile yuva alanlarınızda bazı zorlanmalar, sıkıntılı durumlar oluşabilir. Anne babanız arasındaki bir mesele istenmedik bir sonuca ulaşabilir veya onların sağlık sorunlarıyla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Aile ilişkilerinizde, yuvanızda test edileceksiniz. Kendinizi yalnız hissetmeniz, hızlı gelişmeler beklerken bir arpa yol alamamanız söz konusu olabilir.

İkizler Burcu: Haftanıza önemli işlerinizi ele alarak giriş yapacaksınız. Bu hafta uzaklardan alacağınız haberler öne çıkarken, ilişkilerinize yakın çevrenizi dahil edebilir, işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Temmuz ayı zorlayıcı etkilerle başlıyor. Yakın çevre ilişkilerinizde kendinizi yalnız hissedebilir, sosyal medyayı kullanıyorsanız bu dönemde bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlarla anlaşmak bu dönem kolay olmayacak. Seyahatlerinizde, eğitim alanlarınızda bazı sorunlar ve engellerle karşılaşabilirsiniz. Araba kullanırken dikkatli olmakta fayda var.

Yengeç Burcu: Bu hafta parasal işlerinizin sorumlulukları öne çıkarken, önemli işlerle uğraşmak istemeyebilirsiniz. İş alanınızda parasal işleriniz hafta başı hızlı akacak. Temmuz ayı zorlayıcı etkilerle başlıyor. Bu yıl ağırlıklı olarak parasal konular gündeminizdeydi. Şimdi Temmuz ayında ödeme yükünüz ağırlaşabilir. Bir para mevzusunun sonuna gelebilir ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Çevresel faktörler işin içinde yer alırken gerçek anlamda kazanç ve giderleriniz arasında dengesizlikler oluşabilir. İnatçılık etmezseniz işlerinizi kolay toparlayacaksınız.

 

 

Aslan Burcu: Haftanıza ilişkilerinize odaklanarak giriş yapacaksınız. Ayrıca bu hafta spor, aktivite, hobileriniz konusunda hayat sizi hareketli kılabilir. İşlerinizi çok kolay bir şekilde halletmenin yollarını bulacak, hayatınızı iyi organize edeceksiniz. Yalnız hemen Temmuz başındaki etkiler özel hayatınızda sizi zorlayabilir. Özel hayatınızda ilişkiniz durma veya bitme noktasına gelebilir. Toplum önü duruşunuzda, işlerinizde gerginlikleriniz yüksek olacak. Yine partnerinizin ailesiyle gerginlikler yaşayabilirsiniz. Taşınmaya dayalı işlerinizde aksiliklere dikkat edin. Bu dönem ilişkilerinizde kendinizi çok zorlamayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı