AndroidGuncelTeknoloji

Android Telefon Güvenliğini Yerli Dev Secure Yapacak

Günümüzde mobil cihazların kullanımı her geçen zaman artmaya devam etmekte. Bu durumun en büyük sebeplerinden birisi mobil cihazlar üzerinden kolayca tüm işlerimizi halledebiliyor olmamızdır. Örnek olarak bankacılık ve fatura işlemlerimizi mobil cihazlardan rahatlıkla yapabiliyoruz. Ayriyeten kişisel bilgilerimizin büyük bir kısmı mobil cihazlarımızda bulunuyor. Bu durumlar her ne kadar kolaylık sağlıyor olsa da bazı zamanlar önemli derecede tehlike yaratıyor.

Telefonumuzda veya herhangi başka bir mobil cihazımızda bulunan kişisel bilgiler başka  kişilerin eline geçebilir. Bu durumda maddi ve manevi önemli zararlar yaşanır. Bunun önüne geçebilmek için mobil cihazlarımızda mutlaka bir antivirüs programı bulundurmamız gerekiyor.  Antivürüs programları oldukça çeşitli ve işlevsel olabiliyor. Doğru ve güvenilir antivirüs programları kullanmaya dikkat etmek gerekiyor.

Son derece güvenilir ve işlevsel olan Dev  Secure antivirüs programı mobil cihazlarınızı kötü amaçlı ve zararlı yazılımlara karşı en iyi şekilde savunuyor. Barındırdığı özellikler sayesinde kişisel bilgilerinizi zararlı saldırılardan koruyarak cihazınızın en iyi performansta çalışabilmesi için faaliyet yürütür. Ayrıca Türk mühendisler tarafından geliştirilen yerli bir antivirüs programı olması rahatlıkla güvenebileceğiniz anlamına geliyor.

Her telefonun mutlaka bir Dev Secure’e ihtiyacı vardır. Bunun nedeni Dev Secure programının cihazınızın performansını güçlendirerek güveliğini en üst seviyede sağlıyor olmasıdır. Günümüzde mobil cihazlar üzerinden bankacılık başta olmak üzere pek çok kritik işlemi yapıyoruz. Bu işlemleri ve bilgileri güvenliksiz bırakmak oldukça tehlikelidir. Bu sebepten dolayı her telefon mutlaka bir Dev Secure’e ihtiyaç duyuyor.

Dev Secure programı sayesinde cihazınızı ve kişisel bilgilerinizi korumanızın yanı sıra cihazınızın performansını da iyileştirebilirsiniz. Günlük hayatta sıklıkla kullandığımız cihazlardan en önemlisi olan telefonlar çoğu işimizi rahatlıkla halletmemizi sağlıyor. Bu durumda cihazımızı korumanın yanı sıra performansını da iyileştirmek oldukça önemlidir. Dev Secure ile cihazımızın performansını iyileştirerek hem cihazınızın sağlığını korur hem de performans arttırarak işlerinizi hızlı şekilde halledebilirsiniz.

 

Dev Secure Neler Sunuyor

Dev Secure antivirüs programının cihazınızın en güvenli ve olabilecek en performanslı şekilde çalışabilmesi için çeşitli özellikler bulundurmaktadır. Dev Secure programının bulundurduğu özellikler şunlardır;

Sistem Risk Denetimi

Mobil cihazınızda yürüttüğünüz çeşitli faaliyetler sonucunda olası tehlikeler meydana gelebilir. Kişisel bilgileriniz veya cihazınızın zarar görmesi bu tür durumlar arasında yer alıyor. Dev Secure antivirüs programı sistem risk denetimi özelliği sayesinde olası tehlikeleri tespit eder.

Uygulama Kilidi (Applock)

Dev Secure kişisel bilgilerinizin olduğu ve herkesin erişmesini istemediğiniz uygulamaları kilitleme ve şifreleme özelliği sunar. İstediğiniz uygulamayı kilitleyerek telefonun başka birisinin eline geçmesi ile kişisel verilerinize ulaşılmasını önler ve tüm bilgilerinizi ve özel alanlarınızı korur.

Güvenlik Kalkanı

Cihazınıza yüklediğiniz yeni uygulamalarda çeşitli sorunlar veya riskler bulunabilir. Ortaya çıkan risk ve sorunlar cihazınıza ciddi zararlar verebiliyor. Bu durumun önüne geçebilmek için Dev Secure antivirüs programının güvenlik kalkanı özelliğini kullanabilirsiniz. Güvenlik kalkanı yeni yüklenen uygulamaları tarayarak ve risk durumunda uyarır.

Bellek Temizleyicisi

Mobil cihazınız bazı zamanlarda performanslı olarak çalışmayabilir. Bunun en büyük nedenlerinden birisi bellek kullanımının fazla olmasıdır. Dev Secure antivirüs programı sayesinde cihazınızda fazla bellek kullanımı azaltılarak performans arttırılır ve cihazınız bu sayede hızlanır.

 Uygulama Yöneticisi

Dev Secure programının uygulama yöneticisi özelliği sayesinde cihazınızda bulunan tüm uygulamalara erişim sağlayarak yönetebiliyorsunuz. Uygulama yöneticisi üzerinden seçilen uygulamayı açabilir, uygulama izinlerini görüntüleyebilir, uygulamayı silebilir ve detayları rahatlıkla yönetebilirsiniz.

Akıllı Bellek Temizliği Modülü

Akıllı bellek temizliği özelliği sayesinde telefonunuzun şarjı azaldığı durumlarda bellek temizlenerek şarjınızın daha uzun süre gitmesi sağlanır.

Otomatik Ultra Pasif Mod

Dev Secure antivirüs programı sisteminizi hızlandırmanıza yardımcı olur. Otomatik ultra pasif mod özelliği sayesinde şarj seviyeniz %3 ve altına düştüğünde bellek temizlemesi yaparak kendisini devre dışı bırakır. Bu en iyi verimlilik modudur. Şarj seviyesi yükseldiğinde program otomatik olarak kendini aktif eder.

 

Bu özelliklerin haricinde birçok özelliği daha mevcut. Sürekli yeni özellikler katan ve gelişen bir uygulama ile telefonunuz güvende olsun. İndirmek için tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı