Gündem

Cinsel Organ Büyütme Nasıl Yapılır?

Penis Ameliyatı Nedir?

Penisin hasta tarafından istenilen düzeye getirilmesine verilen operasyona penis büyütme operasyonu denmektedir. Bu operasyon ile birlikte hastanın cinsel organı 5 cm uzama sağlar. Bu uzama, hastanın cinsel hayatında olumlu bir etki sunar.

Neden Kısa Kalır?

Penis boyunun kısa olmasının birçok sebebi bulunmaktadır. Bu sebeplerden birisi ise obezite yani aşırı kilolu bir birey olmaktır. Bununla beraber penis bölgesinde yaşanan bir darbe de cinsel organın kısa kalmasında önemli bir etkendir. Bir diğer önemli faktör ise genetik olarak açıklanmaktadır. Kromozom bozuklukları cinsel organın kısa kalmasına sebep olur.

Cinsel Organ Büyütme Nasıl Yapılır?

Penis uzatma operasyonu, cinsel organın büyütülmesi için yapılan bir operasyondur. Ameliyat ortamında yapılan bu operasyon sağlıklı ve hijyenik bir şekilde kısa sürede halledilmektedir. Birçok yöntemi bulunan bu operasyonlardan birisi penisi yukarıya doğru bağlayan ağın çözülmesi işlemidir. Bu serbest bırakma işlemi ile birlikte penis daha fazla uzayacaktır. Bir diğer yöntem ise leğen kemiği ile organın gövdesinin ayrılması işlemidir. Bu da cinsel organın uzun olup kalınlaşmasına sebep olacaktır.

Operasyona Kimler Katılabilir?

18 yaşın üzerinde olan her birey bu operasyona gönül rahatlığı ile katılabilir. Penisin boyu uzun olanlar da daha uzun hale getirmek için bu operasyonu tercih edebilir. Bu operasyon ile birlikte penis boyu uzarken kalınlıkta da bir artış meydana gelecektir.

Bu Operasyonun Avantajları Nelerdir?

  • Uzun bir penis boyuna sahip olurken cinsel ilişki kalitesinde de bir yükselme meydana gelecektir.
  • Penis ameliyatı ile yaptığınız cinsel ilişkiden daha fazla zevk alacaksınız.
  • Bu operasyon ile birlikte cinsel organ daha uzun gözükeceği için partner bu konuda daha fazla zevk alır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı